Верифицированный профиль
5
Лет опыта
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
3
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 недели назад
Мене звати Наталя, я рієлтор у місті Львові.
Допоможу Вам купити, продати, здати Вашу нерухомість. Буду рада допомогти)

Продажа домов (2)

  • 344 500 $
    1 633 $/м²

    Козацька, 23

    БЕЗ КОМИССИИ
    211 / 100 / 67 м²
    2 этажа
    12 сот
    4 комнаты
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    Мрієте про шикарний будинок у стилі модерн? Не пропустіть свій шанс ознайомитися з цією пропозицією! Величний двоповерховий будинок, дуже світлий, з панорамними вікнами та просторими терасами зачаровує з першого погляду. Уявіть собі, більше 211м2 не враховуючи тераси. Затишна кухня вітальня, аж 67 кв.м, з високими стелями, де ви святкуєте сімейні свята зі всією родиною. Простора тераса (50 кв. м) із зоною барбекю, де ви влаштовуєте вечірки з друзями. Та ізюминкою цього будинку є величезна тераса (90кв. м) з панорамним видом- де ви зустрічаєте ранок за чашкою кави. Або ж милуєтесь заходом сонця, а також зоряним небом під келих вина з коханою людиною. І ще є третя тераса площею (70м2.) Ще на...
    Риелтор
  • 175 000 $
    729 $/м²

    Игоря Билозира ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    240 / 75 / 37 м²
    2 этажа
    6 сот
    4 комнаты
    2020 год постройки
    2 нед. назад
    "Відкрийте для себе ідеальне місце для вашої сім'ї! Пропоную на продаж, затишний спарений котедж у нульовому циклі, де кожен член родини зможе облаштувати свій куточок щастя на власний смак. Загальна площа 240 кв. м (157 кв. м за документами), три спальні, велика кухня-вітальня, гардеробна та третій поверх вільного планування - (де можна розмістити 4 спальні) Будинок збудований з якісних матеріалів, не на продаж. Ділянка – 6 соток. Розташований у мальовничому районі "Царське село", у селі Сокільники, всього у декількох кілометрах від Львова. На території є свердловина, септик, бруківка, відеонагляд, газ, електрика та сигналізація. Великий задній двір можна облаштувати на свій смак: ба...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.